Archív noviniek

MSR na dlhej trati v Maďarsku boli pre nás úspešné

Viac ako 1000 pretekárov sa zišlo na posledných tohtoročných celonárodných pretekoch, aj keď slovenských pretekárov bol z toho len zlomok. V menšej skupine sme sa vybrali za hranice aj my. Vo výsledku bolo z toho 5 medailí. Viac info TU.

MAJSTROVSKÝ VÍKEND V SKALÁCH

Tri individuálne medaile a dve z pretekov štafiet sú potešiteľným výsledkom, aj keď medaile brali aj tí, od ktorých sa to tak úplne neočakávalo. Ako víkend v náročných terénoch prebiehal sa viete dočítať TU.

CESOM, Fúgelka, EYOC, WMOC a ďalšie info

Uplynulé dva víkendy patrili pretekom INOV-8 CUP. Pred časom sa Ema a Milan zúčastnili veľkých podujatí a tešia nás aj prichádzajúce emaily. Viac info v článku TU.

KARST CUP 2021

Pekné výsledky a ešte viac zážitkov sme si odniesli z tradičných pretekov Karst cup.  Viac info v článku TU.

Majstrovstvá Slovenska v šprinte, KO šprinte a štafiet v šprinte

V termíne 19. - 20. 06. 2021 sme organizovali v Banskej Bystrici prvé celoslovenské preteky v tomto roku. Pár riadkov, aj keď trochu po "funuse", si môžete prečítať TU.

CESOM 2020

Koniec sezóny? Uvidíme, čo prinesú najbližšie týždne. Ako sa nám darilo na asi posledných pretekoch v tomto roku si môžete prečítať TU.

Ako prebiehala organizácia v Lučenci?

Dočítať sa to môžete TU. Dozviete sa aj to, že sme získali ďalšie zlato z MSR a iné zaujímavosti.

Začiatok sezóny ako z rozprávky

Prečo? Päť medailí a kopec ďalších výborných výsledkov za víkend, to sa u nás len tak nevidí, viac TU.

Sezóna 2020

Ako bude zrejme vyzerať si môžete prečítať TU.

Indivindi orienteering

Keďže sa nám sezóna nevyvíja tak ako by sme si priali a momentálne nie sú povolené žiadne preteky, vznikla dohoda medzi klubmi v SZOŠ na vzájomnú výpomoc a zdieľanie terénov, tréningov a osadených kontrol v lese. Viac info TU.

Štatistika sezóny 2019

Sezóna 2019 je za nami a tak ako každý rok, aj teraz si prinesieme pár štatistických údajov.

Jeseň 2019

Aj keď s miernym oneskorením, v nasledujúcich riadkoch si pripomenieme jesennú časť tejto sezóny.  Z pohľadu počasia upršaný úvod a slnečný koniec, z pohľadu výsledkov to bolo také jesenné „všeličo“. Ale poďme pekne poporiadku.

Tréningy jeseň 2019

Od 19.09.2019 opäť začíname fungovať aj ako krúžok v ZŠ Narnia, ktorý bude bývať každý štvrtok od 15:00 do 16:00. Na prvý tréning príďte trochu skôr, aby sme si povedali, ako budeme fungovať, prípadne, aby boli zodpovedané Vaše otázky.

Každý utorok o 17:00 budú organizované aj mapové tréningy, na ktoré ste všetci vítaní. Informácie o mieste tréningu Vám prídu emailom. Dátumy a miesta tréningov sú uvedené v rozpise v bočnej lište a TU.

Leto 2019

Orienťácke leto pre nás tento rok začínalo aj končilo na Slovensku. Medzi pretekmi zaradenými do INOV-8 CUP 2019 niektorí vycestovali za zážitkami do ČR, prípadne Maďarska. Viac info TU.

Z náročných terénov pri hrade Lietava sme si doniesli jedno striebro

Táňa sa postarala o najlepší výsledok, keď ako najlepšia z nás dobehla vo svojej kategórii W45 na druhom mieste a z MSR na stredných tratiach 2019 má teda náš klub jedinú medailu – striebornú. Viac TU.

MSR šprint v Trnave s jedným bronzom

Na MSR v šprinte v Trnave úspešná len Ela, zemiakovú si odniesol Milan. Viacerí z nás si úspešnejšie počínali nasledujúci deň v zarastenom lese pri obci Viničné. Viac info si môžete prečítať TU.

Video z podujatia k WOD, ktoré sa konalo 15. mája v mestskom parku.

TV Hronka natočila krátke video, môžete si ho pozrieť TU.
Video natočila aj Stredoslovenská televízia, pozrieť si ho môžete TU.

Apríl 2019

Na úvod tejto sezóny INOV-8 CUP 2019 nás čakali úplne odlišné preteky. CESOM a NOGRÁD GRAND PRIX. Viac info v článku TU.

Štatistika za rok 2018

Obhliadnutie za rokom 2018 si môžete prečítať v týchto pár riadkoch.

NOX QUAEROX 2018

Aj tento rok s výbornými výsledkami, no žiaľ, bez trofeje. Ako sa nám na tomto podujatí darilo sa môžete dočítať TU.

Sezónu sme ukončili dvomi medailami z longu a neúspechom v šprintových štafetách.

Tohtoročná sezóna skončila pomerne skoro, nakoľko poslednými celoslovenskými pretekmi bol víkend strávený v Bošáci a v Novom meste nad Váhom. Pred tým sme ešte stihli preteky v Českej republike, kde sa po 25 rokoch opäť konali spoločné Majstrovstvá Českej a Slovenskej republiky na dlhých tratiach. Celý článok TU.

MSR šprint v Šamoríne

Zo Šamorínskej roviny sme si doniesli striebro a bronz. Viac info TU.

Ela, Lucka a Maťo sa kvalifikovali na AMS 2018

Z celkovej sedem člennej skupiny slovenských reprezentantov, ktorí pocestujú na Akademické majstrovstvá sveta v orientačnom behu, budú až traja z nášho klubu. V druhej polovici júla im budeme držať palce, aby v ťažkých terénoch vo Fínsku zabojovali o čo najlepšie umiestnenia. Stránku šampionátu nájdete na tomto LINKU.

Aktivity klubu počas mája a medaile z MSR na stredných tratiach.

Opäť by sa patrilo zhrnúť, čo sa za uplynulé týždne udialo, preto Vám prinášame report toho najzaujímavejšieho :)

Prvé preteky sezóny CESOM 2018 a Hrčavský vlk 2018

Pár slov a výsledky z prvých pretekov tejto sezony nájdete TU.

Čo už bolo a čo nás čaká tento rok ?

Sezóna 2018 klepe na dvere. TU sa môžete dočítať, čo nás v nej čaká.

Oblastný rebríček STRED 2018

Dňa 27.01.2018 sme organizovali 1. kolo oblastného rebríčka STRED 2018 v mestskom parku v Banskej Bystrici. Zároveň prebiehala aj akcia určená pre deti a ich rodičov "Kúsok zdravia z nášho parku - Dobrodružstvo s rozprávkami". V poobedných hodinách boli pripravené halové "orienťácke" hry v hale OŠG. VÝSLEDKY a MEDZIČASY

Malá štatistika roku 2017

Na konci roka sa zvykne bilancovať, preto prinášame pár štatistických údajov.

Posledné celoštátne preteky v tomto roku a Lucka s Kravským rohom

Posledný tohtoročný víkend v znamení celonárodných pretekov sme strávili v centre a okolí mesta Kremnica. Viac informácií a výsledky nájdete v tomto článku.

MSR Košice 2017

Z Košíc sme si zásluhou Táni doniesli dve medaily. Viac informácií nájdete v tomto článku.

Beh dolinou Túfna, after párty EYOC 2017 a oblastný rebríček

Dovoľujeme si Vás pozvať na aktivity, ktoré sa uskutočnia počas víkendu 23. - 24. septembra 2017. V sobotu si môžete zabehnúť Beh dolinou Túfna, večer nás čaká spoločné stretnutie za účelom pripomenutia si organizácie EYOC 2017 a v nedeľu oblastný rebríček v orientačnom behu s centrom pretekov v autokrosovom areály Môlča. Všetci ste srdečne vítaní. Viac informácií nájdete v týchto PROPOZÍCIÁCH.

ADLO BBO CUP 2017

Okrem výsledkov aj pár slov k ďalšiemu podujatiu z našej dielne. Viac TU.

Tatry-orienteering

Jediné tohtoročné letné preteky na Slovensku usporiadal KOB Ružomberok. Ako prebiehali sa dočítate TU.

ADLO BBO cup orientačný beh

15.7.2017 sme organizovali orientačné preteky v rámci Marathon BB Tour 2017: Výsledky + medzičasy.

EYOC 2017

EYOC 2017 je úspešne za nami a prichádzajúce ďakovné emaily len potvrdzujú, že všetci, ktorí sa na organizácii podieľali, odviedli fantastickú prácu. Na stránke pretekov nájdete bohatú fotogalériu od našich šikovných fotografov. ĎAKUJEME :)

Prípravy na EYOC 2017 v plnom prúde

Pre väčšinu našich členov a pribúdajúcich dobrovoľníkov prichádzajú hektické dni plné nezištnej práce, nakoľko termín dlho očakávaných pretekov sa nezadržateľne blíži.  Každý deň pracujeme  na prípravách a všetci veríme, že sa nám opäť podarí pripraviť jeden veľký čisto prírodný zážitok, tentoraz pre pretekárov z celej Európy. EYOC 2017 sa blíži !!!

Janka v Kysaku bronzová

V malej skupine sme sa vybrali na MSR na strednej trati a MSR štafiet, ktoré organizoval KOB Kysak. Najviac sa darilo Janke, ktorá sa umiestnila v individuálnych pretekoch na treťom mieste. V zaujímavých štafetových súbojoch sa nám v oslabenej zostave nedarilo ideálne a najlepšie sa umiestnila štafeta mužov na 5. mieste.

Ďalšie kolá INOV-8 CUP s našou účasťou

Všade rozvoniavajúci medvedí cesnak sprevádzal naše kroky v lese pri jaskyni Driny. V turisticky atraktívnom prostredí sme sa zúčastnili dvoch kôl INOV-8 CUP a majstrovských pretekov v nočnom orientačnom behu. Viac sa dočítate v článku TU.

Horúci začiatok sezóny na Záhorí a v Maďarsku

Tohtoročná sezóna sa naplno rozbehla a my sme sa mohli zúčastniť prvých pretekov zaradených do INOV-8 CUP 2017. Dva víkendy po sebe sme si merali sily so súpermi na veľmi dobre obsadených pretekoch CESOM 2017 a POSTÁS KUPA 2017. Darilo sa aj Lucke na Národnom behu Devín - Bratislava. Viac info TU.

Výborný výsledok Vladimíra Výbošťoka na HMS veteránov

Okrem Lucky Kovalančíkovej nás v atletických disciplínach reprezentuje aj Vladimír Výbošťok. Na 60 m trati obsadil druhé miesto a tak si z Daegu doniesol striebornú medailu. Viac informácií si môžete prečítať v tomtočlánku. Gratulujeme. :)

Dobrodružstvo s rozprávkami aj v roku 2017

Po minuloročných pozitívnych ohlasoch sme sa rozhodli aj tento rok pre Vás a Vaše deti pripraviť podujatie Dobrodružstvo s rozprávkami, ktoré bolo zároveň 1. kolo Oblastného rebríčka STRED 2017. Článok o tom, ako sme spoločne vymrzli a zašportovali, si môžete prečítať TU. :)

O-Mikuláš 2016

Balíčky radosti, zážitkov sladkej, či zdravej odmeny sa rozdávali po celom Slovensku. My sme Mikuláša stretli v banskobystrickom Mestskom parku a v Stupave. Ako je možné, že bol Mikuláš na niekoľkých miestach zároveň ?! To sa možno dočítate TU.

 

Ešte stále premýšlate, či sa pridať k nám?

TU si môžete prečítať, ako približne prebieha víkend strávený s členmi ŠK HADVEO Banská Bystrica na niektorých z pretekov INOV-8 CUP-u

Posledné kolá INOV-8 CUP-u a malá štatistika

Prekrásne prostredie, náročné skalné terény, skalolezci na skalách ako diváci, príjemné slnečné počasie v sobotu, nedeľný dážď a všadeprítomné blato v nedeľu, tréning na Spišskom hrade a kopec zážitkov. V skratke opísané preteky Pohára Slovenského raja, ktoré boli zároveň poslednými dvomi kolami INOV-8 CUP 2016. Celý článok TU.

 

Dve strieborné a jedna bronzová medaila z MSR na dlhej trati

Na Silickej planine sme bojovali o posledné majstrovské tituly v tohtoročnej sezóne. TU si môžete prečítať, ako sa nám darilo.

 

Jelení paroh a Kravský roh 2016

O tieto dve putovné trofeje sa súťažilo uplynulý víkend v lesoch a na horských lúkach Bielych Karpát. Viac sa môžete dočítať TU.

 

Naša štafeta v TOP 10 na Od Tatier k Dunaju, Ela tretia na Karst cupe a Česká kanada

O tom, ako sa nám darilo počas leta TU.

 

ADLO BBO CUP 2016

V sobotu 09. 07. 2016 sme organizovali preteky pre verejnosť, ktoré boli zaradené aj do hodnotenia Marathon BB Tour 2016. Výsledky a pár informácií nájdete v článku TU.

 

BBO CUP 2016

Ako preteky prebiehali a ako to celé dopadlo sa dočítate TU.

 

MSR v šprinte v Žiline a INOV-8 CUP v Kuneráde

Po jednom cennom kove z každej farby sme si doniesli zo Žiliny. Viac info TU.

O necelé tri týždne privítame pretekárov na BBO CUPe 2016

Na Majstrovstvá Slovenska a Maďarska v pretekoch na strednej trati a štafiet sa prihlásilo viac ako 1000 pretekárov z piatich štátov. Team ŠK HADVEO sa už na všetkých teší a aktívne pracuje na tom, aby si všetci z Malachova pri Banskej Bystrici odniesli tie najlepšie zážitky.

 

Slnečný víkend s prvou účasťou detí z krúžku Narnia, Lucka s ďalšou výhrou na bežeckom podujatí

Lucka vyhrala aj v Nemciach, ostatní pretekali na západe Slovenska. Prvé tri kolá INOV-8 CUPu absolvovali už aj naši najmladší členovia v okolí hradu Červený kameň a mesta Pezinok. Článok o pretekoch TU.

 

WOD 2016 a oblasťák na východe Slovenska

Viac ako 205 000 ľudí na celom svete sa zúčastnilo pretekov v orientačnom behu. Na Slovensku evidujeme okolo 1000 účastníkov z toho viac ako 100 ľudí si zabehlo jednoduchú trať u nás v Banskej Bystrici. Viac info TU.

CESOM 2016

Prvé dve kolá INOV-8 CUP sa uskutočnili už tradične na Záhorí v lesoch pri obci Borský Mikuláš. Pretekov sme sa zúčastnili v 14 člennej skupine, najviac sa darilo Igorovi, Lucke, Rasťovi a Janke. Pekný článok so všetkými informáciami nájdete na stránke:

http://www.orienteering.sk/news/cesom-vyhrali-kosicania-macinska-a-musinsky


Prvé sústredenie našich najmladších

Víkendové sústredenie na Štrbskom plese ukázalo, že máme v klube veľa budúcich nádejí. Viac info v článku.

Začiatok sezóny sa blíži

Krátke info k pretekom na Kramároch v Bratislave nájdete v tomto článku.

Venujte nám svoje 2% z daní

Ako treba postupovať nájdete TU.

Novoročný OB a Dobrodružstvo s rozprávkami

Zverejňujeme VÝSLEDKY, MEDZIČASY a PROTOKOL.

Všetci členovia tímu ŠK HADVEO Banská Bystrica ďakujú, že zúčastnených pretekárov neodradilo nepriaznivé počasie a podporili preteky svojou účasťou.

Deti s rodičmi hľadali v parku rozprávkové bytosti

Dňa 10. 01. 2016 sme pripravili pre verejnosť akciu s názvom Kúsok zdravia z nášho parku - Dobrodružstvo s rozprávkami. Pre deti a rodičov bola pripravená jednoduchá trať. Tá spočívala v nájdení 7 kontrolných stanovíšť, na ktorých bola pre deti pripravená úloha. Nájdenie stanovíšť mali za úlohu vo väčšine prípadov rodičia, alebo aj samotné deti, ktoré si vyskúšali orientovanie v parku pomocou mapy. Na stanovištiach sa deti stretli s rozprávkovými hrdinami, ktorých si museli zapamätať, alebo zapísať a v cieli organizátorom povedať, ktoré rozprávkové bytosti v parku stretli. Všetky deti bezchybne zodpovedali, že v parku stretli Červenú čiapočku, Kocúra v čižmách, 3 prasiatka, Zlatovlásku a iných. Okrem zdravej odmeny a teplého čaju, bol pre zúčastnené deti odmenou pohyb a spoznanie niečoho nového. Pre nás organizátorov bol zas odmenou úsmev na tvárach všetkých zúčastnených, ktorí prišli do cieľa zmoknutí, nakoľko v nedeľu panovalo počasie, do ktorého by sa chcelo málokomu. Napriek nepriaznivému počasiu a zime, zaznelo v Aréne New Faces, kde bolo centrum pretekov, množstvo pozitívnych ohlasov. To len potvrdzuje, že s podobným podujatím sa tento rok v Banskej Bystrici ešte určite stretneme. Ak hľadáte pre svoje dieťa zdravú športovú aktivitu, ozvite sa nám na niektorý z kontaktov.

Záver sezóny a posledné majstrovské preteky

O posledných pretekoch tejto sezóny si môžete prečítať v krátkom článku. Doplnené o malú štatistiku.

Vzorná reprezentácia ŠK HADVEO na MSR na dlhých tratiach v Kuneráde

Pár slov o tom, čo sa aktuálne varí v našej kuchyni, nájdete v tomto článku.

Z Bratislavy sme si doniesli ďalšiu medailu

Uplynulý víkend sme sa v skromnom počte zúčastnili pretekov na západnom Slovensku. Skromnú výpravu ale doplnil Hubert, ktorého sme veľmi radi opäť privítali na celoslovenských pretekoch a veríme, že sa bude zúčastňovať častejšie :) Na MSR v nočnom OB nás reprezentoval len Maťo a v elite obsadil šiestu priečku. Viac sa mu darilo v tandeme s Markétou, keď v sobotu na pretekoch v šprintových štafetách obsadili pekné tretie miesto a vybojovali spoločne ďalšiu medailu do tohtoročnej zbierky. V nedeľu pokračovali preteky na dlhej trati hodnotených do SRJ, najlepšie zabehla Janka, keď vyhrala svoju kategóriu. Pre doplnenie, Maťo sa zúčastnil aj pretekov v Trail-O. V disciplíne TempO obsadil veľmi dobré druhé miesto. Teraz si dáme na chvíľu od pretekania oddych, ideme totiž organizovať. Vidíme sa na BBO CUPe! :)


Trojzáprah pretekov sme ukončili tromi medailami. Jedna strieborná a dve bronzové sú naše. Všetky vybehli naše ženy.

Pár riadkov nie len o úspešnom víkende a výsledkový servis nájdete tu.

 

Úspešný lov na cenné umiestnenia na LOW 2015

Cez kopec neďaleko Ružomberka sa konali v nádhernom horskom prostredí preteky LOW 2015. Počas pretekov pri pohľade na vrstevnice si človek niekedy pripadal, že beží na našom obľúbenom bystrickom Urpíne. Náročné trate, doplnené podrobným zmapovaním skalných pasáží, preverili nie len fyzickú stránku, ale aj mapovú. Po rovinatom Cesome to bola zmena. :) Darilo sa nám však takmer vo všetkých kategóriách, v ktorých sme mali pretekára. Janka skvelé prvé miesto v W45-, v elitných kategóriách dve druhé miesta zásluhou Lucky a Šurgyho, doplnené druhým miestom Rasťa v Béčkach, ktorého naháňal Mazo s konečným tretím miestom a Igor, ktorý skončil hneď za nimi. Tretia skončila v N-kách aj Aďa. Celkovo 6 pretekárov na stupňoch a ďalších troch na veľkej bedni. Kompletné výsledky TU. Kiež by sa nám podarili takéto výsledky aj na blížiacich sa MSR na východe Slovenska. Dovtedy nás však ešte čakajú preteky TIPO cup v Maďarsku a SRJ v Modre. Máj doplníme obľúbenými bežeckými pretekmi na Sliači. Beh Sliačskym chotárom si nemôžeme nechať ujsť. Mesiac plný pretekov môže začať... :)

 

Veterný víkend na Záhorí

 

Väčšina členov nášho klubu sa vybrala na prvé preteky národného rebríčka jednotlivcov CESOM 2015 do Borského Mikuláša. Odniesli sme si z tade pekné výsledky, aj keď pri pohľade do výsledkovej listiny, ako keby to trošku štastíčka odfúkol vietor a boli z toho konečné štvrté miesta v troch kategóriách. Na stupňoch pre víťazov sa ale umiestnili naši juniori, ktorí medzi sebou bojovali v M-20 o prvé miesto. Víťazstvo ukoristil pre seba Maťo. Tedy skončil za ním o pár minút na druhom mieste. Sestry Maťa a Lucka si vybehli vo svojich kategóriách zhodne tretie miesta. Celkové výsledky na tomto linku.


Olympijská víťazka si v rozhovore spomenula na zážitky z našich pretekov

Nasťa Kuzminová sa v rozhovore pre SITA vyjadruje, že orientačný beh je v istom smere podobný biatlonu. Celý článok si viete prečítať na SME.sk: Kuzminová po skončení kariéry vyskúša aspoň polmaratón

Naši bežci "oslobodzovali" obce

Mesto Zvolen, obce Dolná Lehota a Jasenie totiž organizovali Behy oslobodenia a naši pretekári ladili na nich formu na blížiaci sa začiatok sezóny, ktorý odštartujeme už tradične na pretekoch CESOM na Záhorí. Najlepšie „oslobodzovala“ Lucka, keď si v Jasení dobehla pre víťazstvo. Úspešne reprezentoval naše farby aj Matej v Bratislave, keď na MUD Run-e dobehol na 5 km trati na druhom mieste. Všetkým gratulujeme k pekným výsledkom a už sa tešíme na prvé preteky národného rebríčka OB v Borskom Mikuláši. Veríme, že si z pretekov okrem pozitívnych zážitkov odnesieme aj cenné umiestenia :)


Orientační bežci behali v obchodnom centre

Štyria členovia nášho klubu súťažili na ďalšom podujatí zaradeného do Maraton BB Tour. 7. 3. 2015 sa totiž konali v najväčšom obchodnom centre v Banskej Bystrici preteky „Na vrchol v Europe“. Nás teší, že aj na tomto podujatí sa naši pretekári umiestnili na popredných priečkach. Viac info...


BB O-CUP 2O15 a GPS 2015

Na stránku pretekov sme zverejnili predbežné propozície, tešíme sa na Vašu účasť :)

BBO CUP 2016 spoločne s TIPO Orienteering

Dnes prebehlo prvé stretnutie so zástupcami z nášho partnerského klubu TIPO Orienteering, s ktorým budeme v roku 2016 spoluorganizovať BBO-Cup. Súčasťou týchto pretekov budú otvorené majstrovstvá SR a Maďarska na strednej trati a štafiet. V Banskej Bystrici by sme mali teda koncom júna budúceho roka privítať okolo 1000 pretekárov. Dúfame, že sa z toho netešíme len my, ale poteší to aj vás... :)

 

Šurgy členom víťazného tímu na zimnom Spartan Race v Jasnej

Člen nášho klubu Štefan Šurgan svojím pekným štvrtým miestom v jednotlivcoch v kategórii Elite prispel k víťazstvu tímu "Power of Orienteering" na zimnom Spartan Race v Jasnej. Gratulujeme :)

Joxe a Ela víťazmi rebríčka STRED 2014

Veľkou cenou TIKO ŠPORTU vo Zvolene a MSR v nočnom OB v Môlči sme ukončili tohto ročnú sezónu. Už teraz pripravujeme Trojkráľový OB vo Zvolene, pokračujú prípravy BBO Cupu a zimná príprava v telocvični. Pokračovanie...

Dve zlaté, jedna strieborná, dve bronzové medaily, jeden zemiak a aj kravský roh...

... a kopec ďalších skvelých výsledkov. Taká je bilancia uplynulého víkendu v Bratislave :) Už teraz pripravujeme koncept BBO Cupu 2015 !!! Viac info o pretekoch v článku.

 

Ella a Igor v skalnom raji víťazne, Lucka sa vydávala

Behali sme v raji. Teda v tom na východe Slovenska, neďaleko Spišského hradu, na ktorý sme tiež zavítali a pobehali v jeho okolí preteky v šprinte a pár kontrol aj v rámci nedeľnej klasiky. Z pohľadu orientačného bežca to bolo totiž uplynulý víkend rajské :)
Lucka je s Kovom od tohto víkendu v raji tiež - manželskom :)
Článok a výsledky...


Od septembra začíname s mapovými tréningmi a detským krúžkom OB

Utorky a štvrtky budú patriť spoločným tréningom. Viac info v článku.

 

Fotky BBO CUP 2014/GPS 2014

Ďakujeme za pekné fotografie od pána Klaboucha:  KS 31, Špania dolina, labyrint, KS 100, vyhodnotenie

Ďakujeme za Vašu účasť a tešíme sa na Vás opäť o rok :-)

 

Poctivo makáme na príprave BBO Cupu . Informácie budú postupne pribúdať na stránke pretekov. Všetci sa už tešíme :-) Bude to čisto prírodný zážitok :-)

 

Na stránku pretekov sme pridali POKYNY a ŠTARTOVKY.

 

Víťazstvo Rasťa vo Vlkolínci, Tesco beh a pár slov navyše :-)

Preteky SRJ vo Vlkolínci a Tesco beh pre život 2014

Cenné kovy aj stupne víťazov

Uplynulé dva víkendy sme zbierali cenné kovy aj miesta na stupňoch víťazov. MSR v Košiciach a Beh na Urpín boli zas vo farbách ŠK HADVEO Banská Bystrica.

Lucka prvá na Behu sliačskym chotárom !!!

Členovia ŠK HADVEO štartovali na 9. ročníku Behu sliačskym chotárom.

3.kolo Zimnej ligy Stred

3.kolo zimnej ligy stred sa konal na mape Peťovský les. Preteky boli výnimočné hromadným štartom za účasti pretekárov zo všetkých častí Slovenska.

15.3. 2014 3. kolo Zimnej ligy STRED 2014 výsledky medzičasy /fotky /video

Beh na vrchol v Európe - Maraton tour

8.3.2014 Beh na vrchol v Európe

Unikátny beh na behátku v nákupnom centre Európa Banská Bystrica. Náš team bol tento rok súčasťou a dokonca aj s výbornými výsledkami.

informácie / video / výsledky / fotky1 / fotky2 / fotky 3

1.kolo Zimnej ligy Stred

6. 1. 2014, 1. kolo Zimnej ligy STRED 2014, výsledky / medzičasy /fotky


 

BBO CUP a GPS 2014 úspešne za nami