Trojzáprah pretekov sme ukončili tromi medailami. Jedna strieborná a dve bronzové sú naše. Všetky vybehli naše ženy.

 

 

Prečo nezačať od konca a nepochváliť sa super výsledkom z MSR štafiet v Košiciach, keď si z tade naše trio žien Lucka, Janka a Ela odnieslo bronzové medaily z pretekov štafiet. Babám gratulujeme k peknému umiestneniu a veríme, že tento rok ešte nejaké medaile z majstrovských pretekov domov donesú. Pre doplnenie, štafeta chlapov dobehla na piatom mieste. Deň pred tým si na strednej trati Lucka vybehla tiež tretie miesto a otvorila si tohtoročný medailový účet. Ešte lepšie zabehla Janka, keď si vybojovala v náročnom teréne v Rudnej fantastickú striebornú medailu. Z chlapov najlepšie skončil Maťo na piatom mieste. V nemajstrovskej kategórii N sme obsadili prvé dve priečky zásluhou Adi a mladšieho Rasťa. Veríme, že sa im bude dariť aj naďalej.

 

Celkové výsledky:
http://www.orienteering.sk/public/competitions/2015/1162/2015-05-16_results_sk.pdf

a zo štafiet:

http://www.orienteering.sk/public/competitions/2015/1163/2015-05-17_results_sk.pdf

V skromnejších počtoch sme sa vydali na preteky do Modry a Maďarska. Za prvé miesta vo svojich kategóriách treba pochváliť Janku a MiraH, v lesoch nad vinicami sa im darilo najlepšie. Za hranicami pri obci Mátraalmás sme sa zúčastnili len pretekov hodnotených do slovenského rebríčka, vynechali sme nedeľné preteky, preto nikto z nás nefiguroval v celkovom hodnotení pretekov. Vo výsledkoch a ani v lese sme sa však nestratili. Kopce ktoré nás tam čakali, nám dali ale riadne zabrať.

 

Výsledky z Modry:
http://www.sokolpezinok.sk/preteky/58.rocnik-pohara-oslobodenia-mesta-pezinok-9.-10.5.2015/celkove-vysledky-e1-e2

a z Maďarska:

http://www.tipotke.hu/tipo2015/Tipo_Kupa_3_nap_osszetett.html

 

Najbližšie nás v júni čaká ďalší majstrovský víkend v Bratislave. Dovtedy si dáme od pretekov trochu oddych a doladíme formu na spoločných mapových tréningoch, ktoré sa organizujú podľa rozpisu na našej stránke.

 

MiroH 

Všetky fotky trošku neskôr, ale jedna tesne pred odchodom domov...