KARST CUP 2021

 

Tohtoročný Karst cup sa niesol v podtóne aktuálnej “Covid“ situácie, keďže sa ho zúčastnilo „len“ necelých 300 pretekárov. Pamätáme časy, keď toto podujatie prilákalo cez 800 pretekárov. Nie len slovenskí, ale hlavne zahraniční účastníci sú neoddeliteľnou súčasťou tohto podujatia.

Tak ako aj ostatné kluby, aj my sme vzhľadom na okolnosti vycestovali na „maďare“ v okolí Slovenského krasu v skromnejšej výprave. O to viac sa nám darilo, veď väčšina z nás sa v pondelok 2. augusta pri vyhlásení výsledkov postavila na stupeň pre víťazov.

Najúspešnejšia bola Ela v elitnej kategórii žien, keď skončila na peknom treťom mieste. Našim ženám sa celkovo darilo, keďže okrem vyššie spomenutej Ele sa Aďka umiestnila v kategórii W21-B na druhom mieste a Táňa v kategórii W50-  bola v súčte všetkých štyroch etáp na celkovom treťom mieste. Samo, MiroH, AndrejĽuboš skončili mimo stupňov pre víťazov, no MilanŠi uchmatol v M45-  pekné tretie miesto. Tesne pred Ľubošom. Títo naši „veteráni“ si majú ešte čo odplácať :-)

Klubu ATU Košice ďakujeme za organizáciu pekných pretekov a veríme, že budúce ročníky prilákajú väčší počet pretekárov ktorých súčasťou budeme aj my.

 

 

MiroH