Čiastočnou výpomocou pri organizovaní pretekov TIKO šport, ako ich už familiárne nazývame, tradične skončila sezóna. Po pretekoch prebehlo aj vyhlásenie vyhodnotenia rebríčka STRED 2014, kde v hlavných kategóriách prevzali ceny pre najúspešnejších pretekárov Joxe a Ela. Tento víkend patril aj nešťastnou náhodou zmedializovaným pretekom v MSR v nočnom OB, kde pri skromnejšej účasti pretekárov z nášho oddielu sa nám nepodarilo priniesť žiadny cenný kov. Preteky boli kvôli hustej hmle a náročným tratiam veľkým zážitkom a tým, ktorí sa odvážili postaviť na štart a podarilo prebehnúť celú trať, patrí veľké uznanie.

 

V tomto období prebieha neustála príprava BBO cupu. Zároveň pripravujeme 1. kolo Zimnej ligy STRED na mape TU Zvolen. Utorkových tréningov sa zúčastňuje pravidelne približne 20 ľudí nie len z nášho oddielu. Šurgy nás každý týždeň prekvapí logickou hrou, pri ktorej trochu ponamáhame aj mozgové závity. Platí, že na tréningu sú vítaní všetci, ktorí chcú spestriť svoju zimnú prípravu.

 

Niečo z výsledkov :

MSR nočné :

M21-E :

4. Štefan Šurgan
7. Rastislav Szabó
9. Dušan Krajčovič
DISK : Miroslav Pilát, Teodor Takáč, Joxeba Agirre

TIKO šport :

M19 - :
1. Joxeba Agirre
5. Miroslav Pilát
7: Miroslav Hríbik
nehodnotení v celkovom poradí : Dušan Krajčovič, Rastislav Szabó

W 19 - :
3. Ela Sedileková

W-10 R :
nehodnotná v celkovom poradí : Ella Michaela Patrášová

 

Naše nasadenie a chuť nepoľavuje, veríme, že aj v roku 2015 pripravíme pre pretekárov kvalitné preteky z ktorých si odnesú len ten najlepší čisto prírodný zážitok. :)

MiroH