Leto je za nami. Po náročných mesiacoch plných organizovania, si viacerí z nás počas zvyšku prázdnin odpočinuli od orientačného behu a načerpávali nové sily na jesennú časť sezóny. Niektorí sa zúčastnili Karst cupu a odniesli si pekné zážitky. Najlepšie umiestenie dosiahol v M-20 Maťo Hraboš, keď skončil na peknom treťom mieste. V M21-BR skončil Mazo štvrtý, Andrej piaty a MiroH ôsmy. Tedy bol v M-18 piaty. Rasťo a Joxe neabsolvovali všetky etapy. Šurgy kvôli zraneniu v tretej etape taktiež.

 

Jeseň začíname krúžkom OB pre deti, ktorý bude pod vedením Martiny Bialekovej a Paľa Bednára. Konať sa bude každý štvrtok na ZŠ Golianova o 15:00. Pre starších sme urobili rozpis mapových tréningov. Každý utorok jeden z nás pripraví tréning pre ostatných.

 

V septembri nás čaká „maratónska“ nedeľa. Rasťo a Mirovia sa vydajú na polmaratónsku trať. Igor, Joxe, Lucka a Šurgy budú klub reprezentovať v štafete a posnažia sa obhájiť druhé miesto z minulého roka. Veľmi sa tešíme na preteky v Spišskej Novej Vsi, ktoré sľubujú pekné a náročné terény.

 

Od novembra nahradia utorňajšie behanie v lese tréningy v telocvični. Konať sa budú tak ako vlani na OŠG od 18:30.

 

Veríme, že sa k nám pridá čo najväčší počet detí a rozšírime tak povedomie nášho pekného športu čo najväčšiemu počtu ľudí.

MiroH