24. - 25. mája 2014 Klub orientačného behu Ružomberok organizoval 3 etapové preteky v nádhernom horskom prostredí pri obci Vlkolínec.

Pretekov sme sa zúčastnili v skromnom počte no zas s výbornými výsledkami. Rasťo, MiroH a Igor s Ellou mali možnosť okúsiť náročnosť daného terénu, keď hlavne v nedeľu niektorí pobudli na klasickej trati dlhšie, ako by si predstavovali a mali možnosť užiť si na trati krásne výhľady na okolitú prírodu :-)

Výsledkovo sa najviac darilo Rasťovi, keď vyhral kategóriu M21-B. Ella obsadila v doprovode s Igorom krásne druhé miesto.


Celkové výsledky :
 

M21-B :

1. Rastislav Szabó
9. Miroslav Hríbik
Igor klasiku nedokončil, keďže na štarte obdržal omylom nesprávnu mapu.

W10-R :

2. Ella Michaela PatrášováOrganizátorské obdobie sme si spestrili účasťou na charitatívnom behu s názvom Tesco beh pre život. V dresoch sme si odbehli pekný 3,5 km okruh v centre nášho mesta.


Pilne pracujeme na príprave BBO Cupu, aby všetko dopadlo minimálne tak dobre, ako Školské MSR a Verejný pretek s Nasťou Kuzminovou pod Pamätníkom SNP, ktoré sme organizovali 3.6. 2014 za účasti takmer 300 žiakov základných a stredných škôl z celého Slovenska. Všeobecná spokojnosť a pochvalné komentáre nás veľmi tešia a zaväzujú nás k tomu, aby každé podujatie organizované ŠK HADVEO malo vysokú kvalitu. Nasadenie každého člena to len potvrdzuje a tešíme sa všetci na 11. júl 2014. Srdečne Vás pozývame. :-)

*

MiroH