Novinky

Ako prebiehala organizácia v Lučenci?

Dočítať sa to môžete TU. Dozviete sa aj to, že sme získali ďalšie zlato z MSR a iné zaujímavosti.

Začiatok sezóny ako z rozprávky

Prečo? Päť medailí a kopec ďalších výborných výsledkov za víkend, to sa u nás len tak nevidí, viac TU.

Sezóna 2020

Ako bude zrejme vyzerať si môžete prečítať TU.

Indivindi orienteering

Keďže sa nám sezóna nevyvíja tak ako by sme si priali a momentálne nie sú povolené žiadne preteky, vznikla dohoda medzi klubmi v SZOŠ na vzájomnú výpomoc a zdieľanie terénov, tréningov a osadených kontrol v lese. Viac info TU.

Štatistika sezóny 2019

Sezóna 2019 je za nami a tak ako každý rok, aj teraz si prinesieme pár štatistických údajov.

Jeseň 2019

Aj keď s miernym oneskorením, v nasledujúcich riadkoch si pripomenieme jesennú časť tejto sezóny.  Z pohľadu počasia upršaný úvod a slnečný koniec, z pohľadu výsledkov to bolo také jesenné „všeličo“. Ale poďme pekne poporiadku.

Tréningy jeseň 2019

Od 19.09.2019 opäť začíname fungovať aj ako krúžok v ZŠ Narnia, ktorý bude bývať každý štvrtok od 15:00 do 16:00. Na prvý tréning príďte trochu skôr, aby sme si povedali, ako budeme fungovať, prípadne, aby boli zodpovedané Vaše otázky.

Každý utorok o 17:00 budú organizované aj mapové tréningy, na ktoré ste všetci vítaní. Informácie o mieste tréningu Vám prídu emailom. Dátumy a miesta tréningov sú uvedené v rozpise v bočnej lište a TU.

Leto 2019

Orienťácke leto pre nás tento rok začínalo aj končilo na Slovensku. Medzi pretekmi zaradenými do INOV-8 CUP 2019 niektorí vycestovali za zážitkami do ČR, prípadne Maďarska. Viac info TU.

Z náročných terénov pri hrade Lietava sme si doniesli jedno striebro

Táňa sa postarala o najlepší výsledok, keď ako najlepšia z nás dobehla vo svojej kategórii W45 na druhom mieste a z MSR na stredných tratiach 2019 má teda náš klub jedinú medailu – striebornú. Viac TU.

MSR šprint v Trnave s jedným bronzom

Na MSR v šprinte v Trnave úspešná len Ela, zemiakovú si odniesol Milan. Viacerí z nás si úspešnejšie počínali nasledujúci deň v zarastenom lese pri obci Viničné. Viac info si môžete prečítať TU.

Video z podujatia k WOD, ktoré sa konalo 15. mája v mestskom parku.

TV Hronka natočila krátke video, môžete si ho pozrieť TU.
Video natočila aj Stredoslovenská televízia, pozrieť si ho môžete TU.

Apríl 2019

Na úvod tejto sezóny INOV-8 CUP 2019 nás čakali úplne odlišné preteky. CESOM a NOGRÁD GRAND PRIX. Viac info v článku TU.

Štatistika za rok 2018

Obhliadnutie za rokom 2018 si môžete prečítať v týchto pár riadkoch.


ARCHÍV NOVINIEK »

 

Ďalšie informácie: